hodowla samoyed, hodowla samojed, szczeniaki samojed, szczeniaki samoyed, alaskan malamute hodowla, alaskan malamute szczeniaki

zapraszam do kontaktu

501 123 939 iv.l@wp.pl

Jeśli chcielibyście Państwo stać się rodziną dla samoyeda od nas zapraszam  do kontaktu 

MIOT PLANUJEMY NA październik  2024  

Kiedy oczekujecie już na swoje wymarzone szczenię od nas przed 8 tygodni prowadzimy mini "kurs" on line  jak żyć i jak przygotować się na samoyeda , nasze materiały dotycza żywnienia, suplementacji, wychowania, pielęgnacji, treningów , opieki , wyprawki.....wszystkiego 

Dziękujemy tym, którzy doceniają nasz wkład w rozwój rasy i zdecydowali się na szczenię od nas.

Pies idealny... czy istnieje? Wszystko zależy od Twoich oczekiwań 

Pies idealny nie istnieje. Jednak Ty możesz starać się być idealnym przewodnikiem !

U nas nie dostaniesz ideału , możemy pomóc wybrać Ci psa który będzie miał predyspozycje dostosowane do Twoich oczekiwań , ale to od Ciebie zależy co będzie dalej! To Ty wychowasz psa na miarę jego i Twoich możliwości ! My Ci w tym pomożemy!

Doradzamy we wszystkim przez całe życie Twojego pupila ale to Ty mieszkasz z nim na codzień. 

Samoyed to wspaniały towarzysz mający bardzo wszechstronne predyspozycje jednak to od nas zależy które z nich wykorzystamy aby nasze wspólne życie było usłane dywanem kłaków kiedy pies linieje a nie codzinną frustracją. 

Dlaczego preferujemy wcześniejsze rezerwacje ?

Po pierwsze jesteśmy hodowlą , któr ama plan hodowlany rozpisany wymyślony i wymarzony na wiele lat do przodu i kilka pokoleń na przód.

Samoyed to rasa północy, wymaga konsekwencji i cierpliwości w wychowaniu, zatem chcemy mieć pewność że właśnie do takich ludzi trafią nasze szczenięta . Samoyed to decyzja na kilkanaścia lat zatem czas oczekwania nawet do roku nie jest według nas zbyt długi skoro decydujemy się na psa który będzie z nami lat kilkanaście.

Ponadto czas odchowu szczeniąt chcemy wykorzystac na kontakt z włascicielami którzy czekają na nasze maluszki i na przekaznie im wiedzy i przygotowanie ich na małe puchate tornada :-) 

MIOT PLANOWANY NA październik 2024

po MASHA x WINNER

 

 zapraszamy do kontaktu. iv.l@wp.pl 501123939

Będzie to  skojarzenie bazujące na naszym dorobku hodowlanym . Ojcem zostanie  elegancki samoyed o cudownym zrównoważonym temperamencie pochodzacy z naszego wyjątkowego miotu W.

Syn Arctic Aivik CANADIAN VIDNAVSKA ZARE , psa który na stałe zapisał się  w kartach historii rasy ! 

Arctic Challenge Poland FCI WILD WIND FOR MASURIA SKY 

HD:A ED:0/0 oczy OK EESVO Profil DNA 

 

Mamą zostanie *MASHA*

Championka i Młodzieżowa Championka 

Sonata Arctica ADERA O'INDY FOR ARCTIC CHALLEGE 

HD:A ED:0/0 oczy OK